Vi finns där du finns

Du når oss enklast på 010-707 78 00

Alla kontor har gemensam växel som du når på    010-707 78 00. Vi har öppet mellan kl. 8.30–16.00, samt stängt för lunch mellan kl. 12.00–13.00

För sjukanmälan eller andra mycket akuta ärenden finns ett särskilt nummer som är öppet mellan kl 05:30 – 23:00. På tid därutöver är det enbart ärenden av mycket akut karaktär som man ska ringa om.

Västsverige 010-707 78 20
Värmland 010-707 78 30

Vill du veta mer om Passal och vår verksamhet är du välkommen att kontakta våra informatörer, Björn Augustson, Helena Sjölander och Maria Nilsson.

Björn Augustson och Sandra Widenberg är informatörer för region Västsverige. Ring vår växel på 010-707 78 00 så kopplar vi dig till den person som finns på plats.

Maria Nilsson är informatör för region Värmland och hon nås på 010-707 78 11.

Ta kontakt med oss

Våra kontor

Göteborg

Skeppet Ärans V. 19
426 71 Västra Frölunda
Tel. 010-707 78 00

Stäng karta

Karlstad

Kasernhöjden 3A,
653 39 Karlstad.
Tel. 054-18 60 80

Stäng karta

Kristinehamn

Djurgårdsvägen 31
681 53 Kristinehamn
Tel. 0550-126 20

Stäng karta

Karlskoga

Vi letar efter en ny lokal i Karlskoga.

Stäng karta

Kungsbacka

Kabelgatan 12
434 37 Kungsbacka
Tel. 0300-733 80

Stäng karta

Vi som jobbar på Passal

  • Anna Lindberg
  • Björn Augustson
  • Camilla Gregard
  • Camilla Olsson
  • Cathrin Leben
  • David Henriksson
  • Emma Karlsson
  • Eva Anegrund
  • Eva Hermansson
  • Ewa Jönell
  • Fredrik Larsson
  • Hannele Nevala
  • Helena Sjölander
  • Jeanette Agård
  • Jennie Gunnarsson
  • Jenny Persson
  • Johan Håkanson
  • Kerstin Leufvén
  • Linnéa Olsson
  • Lisa Liljenberg
  • Louise Johansson
  • Lovisa Jannerland
  • Maria Berg
  • Maria Linné
  • Maria Nilsson
  • Marika Cederholm
  • Martin Södling
  • Mia von Wachenfelt
  • Sandra Karlsson
  • Sandra Wickström
  • Sandra Widenberg
  • Sara Dahlström
  • Passals styrelse
  • Susanna Törnquist
  • Anna Lindberg

    Regionansvarig Västsverige

    anna.lindberg@passal.se

    010-707 78 01

    "Ha det bra och gör vad du vill"

  • Björn Augustson

    Kommunikatör

    bjorn.augustson@passal.se

    010-707 78 02

    "Slösa inte med livet genom att vänta"

  • Camilla Gregard

    Assistanskoordinator

    camilla.gregard@passal.se

    010-707 78 29

    "Carpe diem"

  • Camilla Olsson

    Koordinator

    camilla.olsson@passal.se

    010-707 78 29

    ""

  • Cathrin Leben

    Vikariesamordnare

    cathrin.leben@passal.se

    ""

  • David Henriksson

    Rekryterare

    david.henriksson@passal.se

    010 707 78 14

    "Att våga är att bara mista marken för en stund. Men att inte våga något fast man vill, är att förlora sig själv och mer därtill."

  • Emma Karlsson

    Assistanskoordinator

    emma.karlsson@passal.se

    010 707 78 18

    ""

  • Eva Anegrund

    Ekonom

    eva.anegrund@passal.se

    010-707 78 03

    "Inget förändras om du inte förändrar det själv."

  • Eva Hermansson

    Löneadministratör

    eva.hermansson@passal.se

    010-707 78 09

    "Allt ordnar sig"

  • Ewa Jönell

    Ekonomiassistent

    ewa.jonell@passal.se

    010-707 78 08

    ""

  • Fredrik Larsson

    Assistanskoordinator

    fredrik.larsson@passal.se

    010-707 78 40

    "Ett gott skratt förlänger livet!"

  • Hannele Nevala - Tjänstledig

    Assistanskoordinator

    hannele.nevala@passal.se

    010-707 78 28

    "En mörk morgon kan ha en ljus kvällning"

  • Helena Sjölander

    Grundare och partner samt informatör

    helena.sjolander@passal.se

    010-707 78 00

    "När ordningen bryts skapas möjligheter"

  • Jeanette Agård

    Ekonomichef Teamledare Administration

    jeanette.agard@passal.se

    010-707 78 07

    "Ärlighet och engagemang"

  • Jennie Gunnarsson

    Koordinator

    jennie.gunnarsson@passal.se

    010-707 78 33

    ""

  • Jenny Persson

    Assistanskoordinator och kommunikationspedagog

    jenny.persson@passal.se

    010 707 78 24

    "Att inte kunna tala är inte detsamma som att inte ha något att säga"

  • Johan Håkanson - Föräldraledig

    Assistanskoordinator & Rekrytering

    johan.hakanson@passal.se

    010-707 78 22

    "Ny dag, nya möjligheter"

  • Kerstin Leufvén

    Grundare och partner

    kerstin.leufven@passal.se

    010-707 78 00

    "Man får aldrig sått när man lyssnar på vinden och aldrig skördat när man tittar efter molnen."

  • Linnéa Olsson

    Assistanskoordinator

    linnea.olsson@passal.se

    ""

  • Lisa Liljenberg

    Jurist

    lisa.liljenberg@passal.se

    010-707 78 23

    "Sikta mot månen, i värsta fall landar du bland stjärnorna!"

     

  • Louise Johansson

    Vikariesamordnare

    louise.johansson@passal.se

    ""

  • Lovisa Jannerland - Föräldraledig

    Assistanskoordinator

    lovisa.jannerland@passal.se

    010-707 78 13

    "Relationerna till andra människor är det viktigaste i livet"

  • Maria Berg

    Informatör samt teamledare marknad - sjukskriven

    maria.berg@passal.se

    010-707 78 16

    "Vi möts i det mänskliga, inte i det perfekta"

  • Maria Linné

    Assistanskoordinator

    maria.linne@passal.se

    010-707 78 41

    ""

  • Maria Nilsson

    Informatör samt Regionansvarig Värmland

    maria.nilsson@passal.se

    010-707 78 11

    "Sov gott om natten, så går det mesta lättare"

  • Marika Cederholm

    Utbildare i kommunikation

    "De e gött att resa och lyssna på musik!"

  • Martin Södling - Föräldraledig

    Assistanskoordinator

    martin.sodling@passal.se

    010-707 78 27

    "Att övervinna den egna rädslan kräver det största modet."

  • Mia von Wachenfelt

    Teamledare Juridik

    mia.vonwachenfelt@passal.se

    010-707 78 12

    "Glädjen är livets drivmedel."

  • Sandra Karlsson

    Teamledare HR samt Assistanskoordinator

    sandra.karlsson@passal.se

    010-707 78 17

    "Var sak har sin tid"

  • Sandra Wickström

    Vikariesamordnare

    sandra.wickstrom@passal.se

    010-707 78 20

    "Behandla andra, som du själv vill bli behandlad."

  • Sandra Widenberg - Föräldraledig

    Assistanskoordinator

    sandra.widenberg@passal.se

    010-707 78 06

    "Lev livet!"

  • Sara Dahlström

    Vikariesamordnare

    sara.dahlstrom@passal.se

    ""

  • Passals styrelse - Passals styrelse består av de två ägarna Helena Sjölander och Kerstin Leufvén samt av Robert Orbelin.

    ""

  • Susanna Törnquist

    Vikariesamordnare

    susanna.tornquist@passal.se

    ""