Vi finns där du finns

Du når oss enklast på 010-707 78 00

Alla kontor har gemensam växel som du når på    010-707 78 00. Vi har öppet mellan kl. 8.00–16.30, samt stängt för lunch mellan kl. 12.00–13.00

För sjukanmälan eller andra mycket akuta ärenden finns ett särskilt nummer som är öppet dygnet runt
Västsverige 010-707 78 20
Värmland 010-707 78 30

Vill du veta mer om Passal och vår verksamhet är du välkommen att kontakta våra informatörer, Björn Augustson, Helena Sjölander och Maria Nilsson.

Björn Augustson och Helena Sjölander är informatörer för region Västsverige. Ring vår växel på 010-707 78 00 så kopplar vi dig till den person som finns på plats.

Maria Nilsson är informatör för region Värmland och hon nås på 010-707 78 11.

Ta kontakt med oss

Våra kontor

Göteborg

Skeppet Ärans V. 19
426 71 Västra Frölunda
Tel. 010-707 78 00

Stäng karta

Karlskoga

Centralparken 1
691 41 Karlskoga
Tel. 0586-33 222

Stäng karta

Karlstad

Kasernhöjden 3A,
653 39 Karlstad.
Tel. 054-18 60 80

Stäng karta

Kristinehamn

Doktor Enwalls v. 8
681 37 Kristinehamn
Tel. 0550-126 20

Stäng karta

Kungsbacka

Kabelgatan 12
434 37 Kungsbacka
Tel. 0300-733 80

Stäng karta

Kungälv

Gymnasiegatan 6
442 34 Kungälv
Tel. 0303-37 50 50
Öppet: mån, ons, tors & fre kl. 08:30-15:30

Stäng karta

Vi som jobbar på Passal

  • Anna Lindberg
  • Annika Marberg
  • Björn Augustson
  • Camilla Gregard
  • Camilla Larsson
  • David Henriksson
  • Elin Karlström
  • Emma Henriksson
  • Eva Anegrund
  • Eva Hermansson
  • Fredrik Larsson
  • Hannele Nevala
  • Helena Sjölander
  • Jeanette Agård
  • Jenny Persson
  • Johan Håkanson
  • Kerstin Leufvén
  • Lisa Liljenberg
  • Lovisa Jannerland
  • Malin Ahlberg Ömar
  • Maria Berg
  • Maria Nilsson
  • Marika Cederholm
  • Martin Södling
  • Mia von Wachenfelt
  • Per Karlsson
  • Sandra Karlsson
  • Sandra Wickström
  • Sandra Widenberg
  • Santto Tajakka
  • Passals styrelse
  • Tina Bergström
  • Anna Lindberg

    Regionansvarig Västsverige

    anna.lindberg@passal.se

    010-707 78 01

    "Ha det bra och gör vad du vill"

  • Annika Marberg

    Assistanskoordinator

    annika.marberg@passal.se

    010 707 78 04

    ""

  • Björn Augustson

    Kommunikatör

    bjorn.augustson@passal.se

    010-707 78 02

    "Slösa inte med livet genom att vänta"

  • Camilla Gregard

    Assistanskoordinator

    camilla.gregard@passal.se

    010-707 78 29

    "Carpe diem"

  • Camilla Larsson

    Vikariesamordnare

    camilla.larsson@passal.se

    "Att aldrig gå vilse är att inte leva, att inte veta hur man går vilse leder till undergång, och någonstans i det terra incognita som ligger mittemellan finns ett liv där man upptäcker saker - Rebecca Solnit"

  • David Henriksson

    Rekryterare

    david.henriksson@passal.se

    010 707 78 14

    "Att våga är att bara mista marken för en stund. Men att inte våga något fast man vill, är att förlora sig själv och mer därtill."

  • Elin Karlström

    Vikariesamordnare

    elin.karlstrom@passal.se

    "Framgång uppnår vi genom att utveckla våra starka sidor, inte genom att utplåna våra svagheter"

  • Emma Henriksson

    Assistanskoordinator

    emma.henriksson@passal.se

    010-7077841

    ""

  • Eva Anegrund

    Ekonom

    eva.anegrund@passal.se

    010-707 78 03

    "Inget förändras om du inte förändrar det själv."

  • Eva Hermansson

    Löneadministratör

    eva.hermansson@passal.se

    010-707 78 09

    "Allt ordnar sig"

  • Fredrik Larsson

    Assistanskoordinator

    fredrik.larsson@passal.se

    010-707 78 40

    "Ett gott skratt förlänger livet!"

  • Hannele Nevala - Tjänstledig

    Assistanskoordinator

    hannele.nevala@passal.se

    010-707 78 28

    "En mörk morgon kan ha en ljus kvällning"

  • Helena Sjölander

    Grundare och partner samt informatör

    helena.sjolander@passal.se

    010-707 78 00

    "När ordningen bryts skapas möjligheter"

  • Jeanette Agård

    Ekonomichef Teamledare Administration

    jeanette.agard@passal.se

    010-707 78 07

    "Ärlighet och engagemang"

  • Jenny Persson

    Assistanskoordinator och kommunikationspedagog

    jenny.persson@passal.se

    010 707 78 24

    "Att inte kunna tala är inte detsamma som att inte ha något att säga"

  • Johan Håkanson

    Assistanskoordinator & Rekrytering

    johan.hakanson@passal.se

    010-707 78 22

    ""

  • Kerstin Leufvén

    Grundare och partner

    kerstin.leufven@passal.se

    010-707 78 00

    "Man får aldrig sått när man lyssnar på vinden och aldrig skördat när man tittar efter molnen."

  • Lisa Liljenberg - Föräldraledig

    Jurist

    lisa.liljenberg@passal.se

    010-707 78 23

    "Sikta mot månen, i värsta fall landar du bland stjärnorna!"

     

  • Lovisa Jannerland

    Assistanskoordinator

    lovisa.jannerland@passal.se

    010-707 78 13

    "Relationerna till andra människor är det viktigaste i livet"

  • Malin Ahlberg Ömar

    Assistanskoordinator

    malin.ahlbergomar@passal.se

    010 - 707 78 38

    "Carpe Diem - eller något annat klassiskt..."

  • Maria Berg

    Informatör samt teamledare marknad - sjukskriven

    maria.berg@passal.se

    010-707 78 16

    "Vi möts i det mänskliga, inte i det perfekta"

  • Maria Nilsson

    Informatör samt Regionansvarig Värmland

    maria.nilsson@passal.se

    010-707 78 11

    "Sov gott om natten, så går det mesta lättare"

  • Marika Cederholm

    Utbildare i kommunikation

    "De e gött att resa och lyssna på musik!"

  • Martin Södling

    Assistanskoordinator

    martin.sodling@passal.se

    010-707 78 27

    "Att övervinna den egna rädslan kräver det största modet."

  • Mia von Wachenfelt

    Teamledare Juridik

    mia.vonwachenfelt@passal.se

    010-707 78 12

    "Glädjen är livets drivmedel."

  • Per Karlsson

    Jurist

    per.karlsson@passal.se

    010-7077823

    ""

  • Sandra Karlsson

    Teamledare HR samt Assistanskoordinator

    sandra.karlsson@passal.se

    010-707 78 17

    ""

  • Sandra Wickström

    Vikariesamordnare

    sandra.wickstrom@passal.se

    010-707 78 20

    "Behandla andra, som du själv vill bli behandlad."

  • Sandra Widenberg - Föräldraledig

    Assistanskoordinator

    sandra.widenberg@passal.se

    010-707 78 06

    "Lev livet!"

  • Santto Tajakka

    Assistanskoordinator

    santto.tajakka@passal.se

    010-7077818

    "Våga utmana dig själv och hälften är vunnet!"

  • Passals styrelse - Passals styrelse består av de två ägarna Helena Sjölander och Kerstin Leufvén samt av Robert Orbelin.

    ""

  • Tina Bergström

    Rekrytering & Marknad

    tina.bergstrom@passal.se

    010-707 78 21

    "Om priset för att gå sin egen väg är att bli kallad idiot så är det värt det."